Hektor Fitnesscentrum

Prebiehajúce zľavy

Funkčné tréningy alebo rehabilitácie s trénermi v komplexe Kraton v Mlynskej doline. Najefektívnejšia cesta k zdraviu a peknej postave.
Už viete, ako sa po Vianociach dostanete opäť do formy? S permanentkami do fitnescentra Hektor či do fitka Dyana to zvládnete raz-dva.
Funkčný tréning je efektívna cesta k zdraviu a peknej postave. Prihláste sa na tréningy s Robom, Natáliou či Mirkom v komplexe Kraton.
Tréningy funkčná klasika s Robom, funkčná kočka s Natáliou, funkčný začiatok alebo klasika s Mirkom v internátnom komplexe v bratislavskej Mlynskej doline.

Kraton je telocvičňa určená pre funkčný tréning, je vybavená náradím a pomôckami na kompletné precvičenie celého tela. Funkčný tréning sa zameriava najmä na základne, tzv. funkčne cviky, ktoré posilňujú hlavne svalové partie spôsobom, aký obvykle využívame v bežnom živote. Okrem toho predchádza svalovým zraneniam, zvyšuje výkonnosť a silu, zlepšuje koordináciu, znižuje telesnú hmotnosť. Funkčný tréning je najefektívnejšia cesta k zdraviu a peknej postave. Na funkčný tréning sa prihláste prostredníctvom fb stránky Funkčné tréningy v Mlynskej doline alebo sa dohodnite priamo s inštruktormi SMS správou či telefonicky (telefónne čísla na inštruktorov nájdete v časti "kontakty").

Aktuálny harmonogram funkčných tréningov v prevádzke Kraton nájdete na facebooku – Funkčné tréningy v Mlynskej Doline

Popis tréningov:

FUNKČNÝ ZAČIATOK

tréning pre úplných začiatočníkov. Je zameraný na nácvik základných cvikov funkčného tréningu, na posilnenie hlavných svalových partií a na kvalitný strečing. Intenzita je stredná, účelom tréningu je najmä začať a naučiť sa správne vykonávať jednotlivé pohyby, a popritom si fajn zacvičiť. Dĺžka tréningovej jednotky je 60 minút, dĺžka kurzu je individuálna (podľa odporúčania inštruktora a podľa vlastných pocitov).

FUNKČNÁ KLASIKA

tréning pre mierne pokročilých až pokročilých. Je zameraný na celkové zosilnenie, na formovanie postavy, na zvýšenie výkonnosti a na predchádzanie zraneniam. Intenzita je vyššia, využíva sa váha vlastného tela, kettlebally, medicinbally, TRX pásy, drepy s veľkou činkou a množstvo ďalšieho náradia a rôznych cvikov. Dĺžka tréningovej jednotky je 60 minút.

FUNKČNÁ INTENZITA

tréning pre pokročilých. Je zameraný na výrazné zvýšenie výkonnosti a posilnenie celého tela. Intenzita je vysoká, používa sa celé spektrum cvikov, ktoré umožňuje funkčný tréning. Tréning vyžaduje absolvovanie kurzov Funkčný začiatok a Funkčná klasika, alebo dlhodobú skúsenosť s funkčným tréningom. Dĺžka tréningovej jednotky je 60 minút.

FUNKČNÁ KOČKA

tréning pre dievčatá. Je zameraný predovšetkým na formovanie problémových partií, ako nohy, zadok a brucho, na úpravu hmotnosti, a na celkové zosilnenie. Intenzita je vyššia až vysoká, využíva sa váha vlastného tela, ako aj rôzne náradie a celé spektrum cvikov funkčného tréningu. Vyžaduje absolvovanie kurzu Funkčný začiatok, alebo skúsenosť s funkčným tréningom. Dĺžka tréningovej jednotky je 60 minút.

Kontakty:

Robo: 0918 11 00 33

Naty: 0918 11 00 12

Mirko: 0907 56 23 44

alebo FB Funkčné tréningy v Mlynskej Doline
Už viete, ako sa po Vianociach dostanete opäť do formy? S permanentkami do zmiešaného fitnescentra Hektor či výlučne ženského fitka Dyana.
Zimné a vianočné ničnerobenie sa podpísalo na nejednom brušku... ak je to aj váš prípad, tak je čas na sebe trochu popracovať. Fitko Hektor alebo výlučne ženské fitko Dyana v internátnom komplexe v bratislavskej Mlynskej doline vás nakopnú a nedovolia vám prestať. Nájdete tu bohatú ponuku posilňovacích strojov, činiek a aeróbnych trenažérov.

Nachádza sa v internátnom komplexe v bratislavskej Mlynskej doline.Na ploche cca 700 m2 je umiestnených množstvo posilňovacích strojov, činiek a aeróbnych trenažérov (stacionárne bicykle, veslárske trenažéry). Hektor funguje na klubovom princípe, tzn. po uhradení členského poplatku za zvolené obdobie (týždeň, mesiac, rok) môžete navštevovať fitnescentrum ako často chcete (trebárs aj každý deň) a cvičiť môžete neobmedzene dlho. K získaniu statusu člena je potrebné navštíviť registračné miesto (vestibul Internátu Ľ. Štúra) v čase pondelok-štvrtok 16-18.00 hod. Pri registrácii je potrebné sa preukázať kupónom ZlavaDna, uhradiť zálohu za čipovú kartu (5€, záloha bude vrátená po skončení platnosti karty a jej odovzdaní). Čipová karta Vás následne počas zvoleného obdobia oprávňuje neobmedzene navštevovať fitnesscentrum.

Veľké fitnescentrum, nachádzajúce sa v internátnom komplexe v bratislavskej Mlynskej doline. Na ploche cca 400 m2 je umiestnených množstvo posilňovacích strojov, činiek a predovšetkým aeróbnych trenažérov (bežecké pásy, stacionárne bicykle, veslárske trenažéry, steppery, eliptické trenažéry). Súčasťou fitka je aj fínska sauna (kapacita 9 ľudí), ktorá je zdarma prístupná všetkým členkám.

Dyana je výlučne dámske fitness, teda páni vstup povolený nemajú. Funguje na klubovom princípe, tzn. po uhradení členského poplatku za zvolené obdobie (týždeň, mesiac, rok) môžete navštevovať fitnescentrum ako často chcete (trebárs aj každý deň) a cvičiť môžete neobmedzene dlho. K získaniu statusu člena je potrebné navštíviť registračné miesto (vestibul Internátu Ľ. Štúra, cca 30 metrov od fitnesscentra Dyana) v čase pondelok-štvrtok 16-18.00 hod. Pri registrácii je potrebné sa preukázať kupónom ZlavaDna, uhradiť zálohu za čipovú kartu (5€, záloha bude vrátená po skončení platnosti karty a jej odovzdaní). Čipová karta Vás následne počas zvoleného obdobia oprávňuje neobmedzene navštevovať fitnesscentrum.

Ukončené zľavy

Nový začiatok... ideálny čas na sebe popracovať. Fitko Hektor, výlučne ženské fitko Dyana či funkčné skupinové tréningy v Mlynskej doline.
Už viete, ako sa dostanete opäť do formy? S permanentkami do fitnescentra Hektor, výlučne ženského fitka Dyana alebo funkčnými tréningmi s Robom, Natáliou a Mirkom v telocvičniach Kraton vás to bude dokonca baviť!

Bohatá ponuka posilňovacích strojov, činiek a aeróbnych trenažérov vo fitnescentrách Hektor a Dyana alebo funkčné tréningy (funkčná klasika s Robom, funkčná kočka s Natáliou, funkčný začiatok alebo klasika s Mirkom) v internátnom komplexe v bratislavskej Mlynskej doline.

Hektor je veľké fitnescentrum, nachádzajúce sa v internátnom komplexe v bratislavskej Mlynskej doline.Na ploche cca 700 m2 je umiestnených množstvo posilňovacích strojov, činiek a aeróbnych trenažérov (stacionárne bicykle, veslárske trenažéry). Hektor funguje na klubovom princípe, tzn. po uhradení členského poplatku za zvolené obdobie (týždeň, mesiac, rok) môžete navštevovať fitnescentrum ako často chcete (trebárs aj každý deň) a cvičiť môžete neobmedzene dlho. K získaniu statusu člena je potrebné v úradných hodinách navštíviť fitnesscentrum Hektora (info v sekcii kontakty), a uhradiť členský poplatok (preukázať sa kupónom ZlavaDna.sk), za čo získate čipovú kartu, ktorá Vás počas zvoleného obdobia oprávňuje navštevovať fitnescentrum. Fitko je otvorené denne, od 7.00 ráno do 23.00 večer.

Dyana je veľké fitnescentrum, nachádzajúce sa v internátnom komplexe v bratislavskej Mlynskej doline. Na ploche cca 400 m2 je umiestnených množstvo posilňovacích strojov, činiek a predovšetkým aeróbnych trenažérov (bežecké pásy, stacionárne bicykle, veslárske trenažéry, steppery, eliptické trenažéry). Súčasťou fitka je aj fínska sauna (kapacita 9 ľudí), ktorá je zdarma prístupná všetkým členkám.

Dyana je výlučne dámske fitness, teda páni vstup povolený nemajú. Funguje na klubovom princípe, tzn. po uhradení členského poplatku za zvolené obdobie (týždeň, mesiac, rok) môžete navštevovať fitnescentrum ako často chcete (trebárs aj každý deň) a cvičiť môžete neobmedzene dlho. K získaniu statusu člena je potrebné v úradných hodinách navštíviť fitnesscentrum Dyany (info v sekcii kontakty), a uhradiť členský poplatok (preukázať sa kupónom ZlavaDna.sk), za čo získate čipovú kartu, ktorá Vás počas zvoleného obdobia oprávňuje navštevovať fitnescentrum. Fitko je otvorené denne, od 7.00 ráno do 23.00 večer.

Kraton je telocvičňa určená pre funkčný tréning, je vybavená náradím a pomôckami na kompletné precvičenie celého tela. Funkčný tréning sa zameriava najmä na základne, tzv. funkčne cviky, ktoré posilňujú hlavne svalové partie spôsobom, aký obvykle využívame v bežnom živote. Okrem toho predchádza svalovým zraneniam, zvyšuje výkonnosť a silu, zlepšuje koordináciu, znižuje telesnú hmotnosť. Funkčný tréning je najneefektívnejšia cesta k zdraviu a peknej postave.

Harmonogram funkčných tréningov v prevádzke Kraton

pondelok

17.00-18.00: Funkčná klasika s Robom

18.00-19.00: Funkčná kočka s Natáliou

19.30-20.30: Funkčný začiatok s Mirkom

20.30-21.30: Funkčná klasika s Mirkom

utorok

17.00-18.00: Funkčná klasika s Robom

18.00-19.00: Funkčná kočka s Natáliou

19.30-20.30: Funkčná klasika s Mirkom

20.30-21.30: Funkcna intenzita s Mirkom

streda

17.00-18.00: Funkčná klasika s Robom

18.00-19.00: Funkčná kočka s Natáliou

19.30-20.30: Funkčný začiatok s Mirkom

20.30-21.30: Funkčná klasika s Mirkom

štvrtok

17.00-18.00: Funkčná klasika s Robom

18.00-19.00: Funkčná kočka s Natáliou

19.00-20.00: Funkčný začiatok s Mirkom

20.30-21.30: Funkčná klasika s Mirkom

piatok

17.00-18.00: Funkčná klasika s Robom

18.00-19.00: Funkčná kočka s Natáliou

19.00-20.00: Funkčná intenzita s Mirkom

20.00-21.00: Funkčná klasika s Mirkom

Popis tréningov:

FUNKČNÝ ZAČIATOK

tréning pre úplných začiatočníkov. Je zameraný na nácvik základných cvikov funkčného tréningu, na posilnenie hlavných svalových partií a na kvalitný strečing. Intenzita je stredná, účelom tréningu je najmä začať a naučiť sa správne vykonávať jednotlivé pohyby, a popritom si fajn zacvičiť. Dĺžka tréningovej jednotky je 60 minút, dĺžka kurzu je individuálna (podľa odporúčania inštruktora a podľa vlastných pocitov).

FUNKČNÁ KLASIKA

tréning pre mierne pokročilých až pokročilých. Je zameraný na celkové zosilnenie, na formovanie postavy, na zvýšenie výkonnosti a na predchádzanie zraneniam. Intenzita je vyššia, využíva sa váha vlastného tela, kettlebally, medicinbally, TRX pásy, drepy s veľkou činkou a množstvo ďalšieho náradia a rôznych cvikov. Dĺžka tréningovej jednotky je 60 minút.

FUNKČNÁ INTENZITA

tréning pre pokročilých. Je zameraný na výrazné zvýšenie výkonnosti a posilnenie celého tela. Intenzita je vysoká, používa sa celé spektrum cvikov, ktoré umožňuje funkčný tréning. Tréning vyžaduje absolvovanie kurzov Funkčný začiatok a Funkčná klasika, alebo dlhodobú skúsenosť s funkčným tréningom. Dĺžka tréningovej jednotky je 60 minút.

FUNKČNÁ KOČKA

tréning pre dievčatá. Je zameraný predovšetkým na formovanie problémových partií, ako nohy, zadok a brucho, na úpravu hmotnosti, a na celkové zosilnenie. Intenzita je vyššia až vysoká, využíva sa váha vlastného tela, ako aj rôzne náradie a celé spektrum cvikov funkčného tréningu. Vyžaduje absolvovanie kurzu Funkčný začiatok, alebo skúsenosť s funkčným tréningom. Dĺžka tréningovej jednotky je 60 minút.

Kontakty:

Robo: 0918 11 00 33

Naty: 0944 20 23 06

Mirko: 0907 56 23 44

alebo FB Funkčné tréningy v Mlynskej Doline
Posilka, fitness a funkčné tréningy v internátnom komplexe v Mlynskej doline. Súčasťou fitnescentra Dyana je aj fínska sauna.
Nový rok, nový začiatok... ideálny čas na sebe popracovať. Fitko Hektor, výlučne ženské fitko Dyana alebo funkčné skupinové tréningy v bratislavskej Mlynskej doline vás nakopnú a nedovolia vám prestať...

Bohatá ponuka posilňovacích strojov, činiek a aeróbnych trenažérov vo fitnescentrách Hektor a Dyana alebo funkčné tréningy (funkčná klasika s Robom, funkčná kočka s Natáliou, funkčný začiatok alebo klasika s Mirkom) v internátnom komplexe v bratislavskej Mlynskej doline.

Hektor je veľké fitnescentrum, nachádzajúce sa v internátnom komplexe v bratislavskej Mlynskej doline.Na ploche cca 700 m2 je umiestnených množstvo posilňovacích strojov, činiek a aeróbnych trenažérov (stacionárne bicykle, veslárske trenažéry). Hektor funguje na klubovom princípe, tzn. po uhradení členského poplatku za zvolené obdobie (týždeň, mesiac, rok) môžete navštevovať fitnescentrum ako často chcete (trebárs aj každý deň) a cvičiť môžete neobmedzene dlho. K získaniu statusu člena je potrebné v úradných hodinách navštíviť fitnesscentrum Hektora (info v sekcii kontakty), a uhradiť členský poplatok (preukázať sa kupónom ZlavaDna.sk), za čo získate čipovú kartu, ktorá Vás počas zvoleného obdobia oprávňuje navštevovať fitnescentrum. Fitko je otvorené denne, od 7.00 ráno do 23.00 večer.

Dyana je veľké fitnescentrum, nachádzajúce sa v internátnom komplexe v bratislavskej Mlynskej doline. Na ploche cca 400 m2 je umiestnených množstvo posilňovacích strojov, činiek a predovšetkým aeróbnych trenažérov (bežecké pásy, stacionárne bicykle, veslárske trenažéry, steppery, eliptické trenažéry). Súčasťou fitka je aj fínska sauna (kapacita 9 ľudí), ktorá je zdarma prístupná všetkým členkám.

Dyana je výlučne dámske fitness, teda páni vstup povolený nemajú. Funguje na klubovom princípe, tzn. po uhradení členského poplatku za zvolené obdobie (týždeň, mesiac, rok) môžete navštevovať fitnescentrum ako často chcete (trebárs aj každý deň) a cvičiť môžete neobmedzene dlho. K získaniu statusu člena je potrebné v úradných hodinách navštíviť fitnesscentrum Dyany (info v sekcii kontakty), a uhradiť členský poplatok (preukázať sa kupónom ZlavaDna.sk), za čo získate čipovú kartu, ktorá Vás počas zvoleného obdobia oprávňuje navštevovať fitnescentrum. Fitko je otvorené denne, od 7.00 ráno do 23.00 večer.

Kraton je telocvičňa určená pre funkčný tréning, je vybavená náradím a pomôckami na kompletné precvičenie celého tela. Funkčný tréning sa zameriava najmä na základne, tzv. funkčne cviky, ktoré posilňujú hlavne svalové partie spôsobom, aký obvykle využívame v bežnom živote. Okrem toho predchádza svalovým zraneniam, zvyšuje výkonnosť a silu, zlepšuje koordináciu, znižuje telesnú hmotnosť. Funkčný tréning je najneefektívnejšia cesta k zdraviu a peknej postave.

Harmonogram funkčných tréningov v prevádzke Kraton

pondelok

17.00-18.00: Funkčná klasika s Robom

18.00-19.00: Funkčná kočka s Natáliou

19.30-20.30: Funkčný začiatok s Mirkom

20.30-21.30: Funkčná klasika s Mirkom

utorok

17.00-18.00: Funkčná klasika s Robom

18.00-19.00: Funkčná kočka s Natáliou

19.30-20.30: Funkčná klasika s Mirkom

20.30-21.30: Funkcna intenzita s Mirkom

streda

17.00-18.00: Funkčná klasika s Robom

18.00-19.00: Funkčná kočka s Natáliou

19.30-20.30: Funkčný začiatok s Mirkom

20.30-21.30: Funkčná klasika s Mirkom

štvrtok

17.00-18.00: Funkčná klasika s Robom

18.00-19.00: Funkčná kočka s Natáliou

19.00-20.00: Funkčný začiatok s Mirkom

20.30-21.30: Funkčná klasika s Mirkom

piatok

17.00-18.00: Funkčná klasika s Robom

18.00-19.00: Funkčná kočka s Natáliou

19.00-20.00: Funkčná intenzita s Mirkom

20.00-21.00: Funkčná klasika s Mirkom

Popis tréningov:

FUNKČNÝ ZAČIATOK

tréning pre úplných začiatočníkov. Je zameraný na nácvik základných cvikov funkčného tréningu, na posilnenie hlavných svalových partií a na kvalitný strečing. Intenzita je stredná, účelom tréningu je najmä začať a naučiť sa správne vykonávať jednotlivé pohyby, a popritom si fajn zacvičiť. Dĺžka tréningovej jednotky je 60 minút, dĺžka kurzu je individuálna (podľa odporúčania inštruktora a podľa vlastných pocitov).

FUNKČNÁ KLASIKA

tréning pre mierne pokročilých až pokročilých. Je zameraný na celkové zosilnenie, na formovanie postavy, na zvýšenie výkonnosti a na predchádzanie zraneniam. Intenzita je vyššia, využíva sa váha vlastného tela, kettlebally, medicinbally, TRX pásy, drepy s veľkou činkou a množstvo ďalšieho náradia a rôznych cvikov. Dĺžka tréningovej jednotky je 60 minút.

FUNKČNÁ INTENZITA

tréning pre pokročilých. Je zameraný na výrazné zvýšenie výkonnosti a posilnenie celého tela. Intenzita je vysoká, používa sa celé spektrum cvikov, ktoré umožňuje funkčný tréning. Tréning vyžaduje absolvovanie kurzov Funkčný začiatok a Funkčná klasika, alebo dlhodobú skúsenosť s funkčným tréningom. Dĺžka tréningovej jednotky je 60 minút.

FUNKČNÁ KOČKA

tréning pre dievčatá. Je zameraný predovšetkým na formovanie problémových partií, ako nohy, zadok a brucho, na úpravu hmotnosti, a na celkové zosilnenie. Intenzita je vyššia až vysoká, využíva sa váha vlastného tela, ako aj rôzne náradie a celé spektrum cvikov funkčného tréningu. Vyžaduje absolvovanie kurzu Funkčný začiatok, alebo skúsenosť s funkčným tréningom. Dĺžka tréningovej jednotky je 60 minút.

Kontakty:

Robo: 0918 11 00 33

Naty: 0944 20 23 06

Mirko: 0907 56 23 44

alebo FB Funkčné tréningy v Mlynskej Doline
Nový rok, nový začiatok! Fitko Hektor, ženské fitko Dyana alebo funkčné skupinové tréningy vás nakopnú a nedovolia prestať!
Nový rok, nový začiatok... ideálny čas na sebe popracovať. Fitko Hektor, výlučne ženské fitko Dyana alebo funkčné skupinové tréningy v bratislavskej Mlynskej doline vás nakopnú a nedovolia prestať!

Bohatá ponuka posilňovacích strojov, činiek a aeróbnych trenažérov vo fitnescentrách Hektor a Dyana alebo funkčné tréningy (funkčná klasika s Robom, funkčná kočka s Natáliou, funkčný začiatok alebo klasika s Mirkom) v internátnom komplexe v bratislavskej Mlynskej doline.

Hektor je veľké fitnescentrum, nachádzajúce sa v internátnom komplexe v bratislavskej Mlynskej doline.Na ploche cca 700 m2 je umiestnených množstvo posilňovacích strojov, činiek a aeróbnych trenažérov (stacionárne bicykle, veslárske trenažéry). Hektor funguje na klubovom princípe, tzn. po uhradení členského poplatku za zvolené obdobie (týždeň, mesiac, rok) môžete navštevovať fitnescentrum ako často chcete (trebárs aj každý deň) a cvičiť môžete neobmedzene dlho. K získaniu statusu člena je potrebné v úradných hodinách navštíviť fitnesscentrum Hektora (info v sekcii kontakty), a uhradiť členský poplatok (preukázať sa kupónom ZlavaDna.sk), za čo získate čipovú kartu, ktorá Vás počas zvoleného obdobia oprávňuje navštevovať fitnescentrum. Fitko je otvorené denne, od 7.00 ráno do 23.00 večer.Dyana je veľké fitnescentrum,
nachádzajúce sa v internátnom komplexe v bratislavskej Mlynskej doline. Na ploche cca 400 m2 je umiestnených množstvo posilňovacích strojov, činiek a predovšetkým aeróbnych trenažérov (bežecké pásy, stacionárne bicykle, veslárske trenažéry, steppery, eliptické trenažéry). Súčasťou fitka je aj fínska sauna (kapacita 9 ľudí), ktorá je zdarma prístupná všetkým členkám.

Dyana je výlučne dámske fitness, teda páni vstup povolený nemajú. Funguje na klubovom princípe, tzn. po uhradení členského poplatku za zvolené obdobie (týždeň, mesiac, rok) môžete navštevovať fitnescentrum ako často chcete (trebárs aj každý deň) a cvičiť môžete neobmedzene dlho. K získaniu statusu člena je potrebné v úradných hodinách navštíviť fitnesscentrum Dyany (info v sekcii kontakty), a uhradiť členský poplatok (preukázať sa kupónom ZlavaDna.sk), za čo získate čipovú kartu, ktorá Vás počas zvoleného obdobia oprávňuje navštevovať fitnescentrum. Fitko je otvorené denne, od 7.00 ráno do 23.00 večer.

Kraton je telocvičňa určená pre funkčný tréning, je vybavená náradím a pomôckami na kompletné precvičenie celého tela. Funkčný tréning sa zameriava najmä na základne, tzv. funkčne cviky, ktoré posilňujú hlavne svalové partie spôsobom, aký obvykle využívame v bežnom živote. Okrem toho predchádza svalovým zraneniam, zvyšuje výkonnosť a silu, zlepšuje koordináciu, znižuje telesnú hmotnosť. Funkčný tréning je najneefektívnejšia cesta k zdraviu a peknej postave.

Harmonogram funkčných tréningov v prevádzke Kraton

pondelok

17.00-18.00: Funkčná klasika s Robom

18.00-19.00: Funkčná kočka s Natáliou

19.30-20.30: Funkčný začiatok s Mirkom

20.30-21.30: Funkčná klasika s Mirkom

utorok

17.00-18.00: Funkčná klasika s Robom

18.00-19.00: Funkčná kočka s Natáliou

19.30-20.30: Funkčná klasika s Mirkom

20.30-21.30: Funkcna intenzita s Mirkom

streda

17.00-18.00: Funkčná klasika s Robom

18.00-19.00: Funkčná kočka s Natáliou

19.30-20.30: Funkčný začiatok s Mirkom

20.30-21.30: Funkčná klasika s Mirkom

štvrtok

17.00-18.00: Funkčná klasika s Robom

18.00-19.00: Funkčná kočka s Natáliou

19.00-20.00: Funkčný začiatok s Mirkom

20.30-21.30: Funkčná klasika s Mirkom

piatok

17.00-18.00: Funkčná klasika s Robom

18.00-19.00: Funkčná kočka s Natáliou

19.00-20.00: Funkčná intenzita s Mirkom

20.00-21.00: Funkčná klasika s Mirkom

Popis tréningov:

FUNKČNÝ ZAČIATOK

tréning pre úplných začiatočníkov. Je zameraný na nácvik základných cvikov funkčného tréningu, na posilnenie hlavných svalových partií a na kvalitný strečing. Intenzita je stredná, účelom tréningu je najmä začať a naučiť sa správne vykonávať jednotlivé pohyby, a popritom si fajn zacvičiť. Dĺžka tréningovej jednotky je 60 minút, dĺžka kurzu je individuálna (podľa odporúčania inštruktora a podľa vlastných pocitov).

FUNKČNÁ KLASIKA

tréning pre mierne pokročilých až pokročilých. Je zameraný na celkové zosilnenie, na formovanie postavy, na zvýšenie výkonnosti a na predchádzanie zraneniam. Intenzita je vyššia, využíva sa váha vlastného tela, kettlebally, medicinbally, TRX pásy, drepy s veľkou činkou a množstvo ďalšieho náradia a rôznych cvikov. Dĺžka tréningovej jednotky je 60 minút.

FUNKČNÁ INTENZITA

tréning pre pokročilých. Je zameraný na výrazné zvýšenie výkonnosti a posilnenie celého tela. Intenzita je vysoká, používa sa celé spektrum cvikov, ktoré umožňuje funkčný tréning. Tréning vyžaduje absolvovanie kurzov Funkčný začiatok a Funkčná klasika, alebo dlhodobú skúsenosť s funkčným tréningom. Dĺžka tréningovej jednotky je 60 minút.

FUNKČNÁ KOČKA

tréning pre dievčatá. Je zameraný predovšetkým na formovanie problémových partií, ako nohy, zadok a brucho, na úpravu hmotnosti, a na celkové zosilnenie. Intenzita je vyššia až vysoká, využíva sa váha vlastného tela, ako aj rôzne náradie a celé spektrum cvikov funkčného tréningu. Vyžaduje absolvovanie kurzu Funkčný začiatok, alebo skúsenosť s funkčným tréningom. Dĺžka tréningovej jednotky je 60 minút.Kontakty
:

Robo: 0918 11 00 33

Naty: 0944 20 23 06

Mirko: 0907 56 23 44

alebo FB Funkčné tréningy v Mlynskej Doline

Po zakúpení kupónu na funkčný tréning je potrebné kontaktovať jedného z inštruktorov a dohodnúť sa na termíne.
zobraz ďalšie ukončené ponuky

Ďalšie populárne ponuky